Przeczytaj fragment prequela „Więźnia labiryntu”!

rozkaz-zagladyRozkaz zagłady
James Dashner
Data wydania: 17 listopada 2015
Wydawca: Papierowy Księżyc
Gatunek: dystopia, sci-fi, young adult
Seria: Więzień labiryntu #0.5
Ilość stron: 420
Cena okładkowa: 37,90 zł

Zanim weszli do labiryntu padł rozkaz zagłady…

„Rozkaz zagłady” to długo wyczekiwany przez fanów prequel bestsellerowej trylogii „Więzień labiryntu”, która zawładnęła wyobraźnią czytelników na całym świecie.

Po pełnej napięcia i dramatycznych wyborów wędrówce przez świat ogarnięty Pożogą, który można było śledzić w poprzednich tomach tej serii, miłośnicy „Więźnia labiryntu” czekają na kolejną porcję odpowiedzi na wiele pytań.

Co się stało zanim Thomas i reszta Streferów znaleźli się w labiryncie? Jak rozwijała się Pożoga? Jak i dlaczego w ten sposób potoczyły się losy bohaterów i całego świata? Jakie pułapki tym razem przygotował dla czytelników James Dashner?

„Rozkaz zagłady” to pełen nieustającej akcji i trzymający w napięciu do ostatniej strony czwarty tom cyklu „Więzień labiryntu”, który jest pozycją obowiązkową dla każdego miłośnika tej serii.

Sądzili, że koniec świata już nastąpił.
Zanim powstał Dreszcz, zanim zbudowano Strefę, zanim Thomas znalazł się w Labiryncie, rozbłyski słoneczne wypaliły powierzchnię Ziemi, zabijając większość populacji globu.
Najgorsze dopiero nastąpi.
Mark i Trina byli tam, gdy to się stało. Przetrwali. Ale teraz wśród ocalałych szerzy się wirus. Wirus, który sprawia, że ludzie wpadają w morderczy szał. Nie ma leku. Nie ma dokąd uciekać. Są przekonani, że istnieje sposób, aby uratować tych, którzy ocaleli – jeśli uda im się przeżyć. Bo w tym nowym, spustoszonym świecie każde życie ma swoją cenę. A dla niektórych jesteś więcej wart martwy niż żywy.
Koniec to zarazem początek.

 • Ania

  Już nie mogę się doczekać kiedy to przeczytam! Więzień był świetny <3

 • Teresa? Muszę to przeczytać, bo… THOMESA FOREVER

 • ShadowHunters_HG

  Nie czytałam WL, ale może kiedyś? Słyszałam mieszane opinie, lecz raczej przeczytam. Wiadomo dlaczego, chcę przeczytać książkę zanim obejrzę film (DYLAN<3). Słyszałam, że jest inny od książki. Ale czy lepszy czy gorszy? Nie wiem, kiedyś sprawdzę ;) Na razie mam nadzieję zabrać się za W sieci umysłów tego autora. Chociaż słyszałam, że nie ma tam wątku miłosnego ;( A ja lubię wątki miłosne. Czy ktoś lubi wątki miłosne tak jak ja i łączy się ze mną w bólu?

  • Bar_Salvatore

   Wątki miłosne to ważna część książki:) Jedne sobie bez nich radzą, inne mniej, ale jeśli taki ‚romęs’ nie zdominuje akcji to wtedy te wątki lubię. No i łączę się w bólu :D

 • Karolaq

  Nie lubię Więźnia labiryntu, ale pomysł z prequelem jest ciekawy. Sama nie przeczytam, ale fanom tej trylogii na pewno się spodoba.

 • Karaoli

  Nie przeczytałam jeszcze „Leku na śmierć” mimo, że czeka już od ponad miesiąca (wstyd, wstyd, wstyd). Fragment bardzo mi się podoba i na pewno będę chciała zdobić kiedyś tą książkę.

 • agnes

  Bardzo jestem ciekawa tej książki bo „Lek na śmierć” jednak pozostawił niektóre pytania bez odpowiedzi więc może tutaj coś się wyjaśni no i w końcu dowiem się co było przed labiryntem… ;)

 • Bar_Salvatore

  Troszkę mnie w tym nie pociąga Tereska, ale kocham tą trylogię więc prequel trzeba przeczytać!