Posłuchaj PLAYLISTY do: „Próby ognia” James Dashner

Playlista do filmu na podstawie: Próby ognia
Twórca playlisty: OST do filmu
Gatunek książki: young adult
Seria: Więzień labiryntu #2
Wydawca: Papierowy Księżyc

Światowy bestseller, na podstawie którego powstał film wytwórni Twentieth Century Fox.

„Próby Ognia” to drugi tom serii „Więzień labiryntu” amerykańskiego autora Jamesa Dashnera, która stała się światowym bestsellerem i została przeniesiona na ekran filmowy przez wytwórnię Twentieth Century Fox.

„Więzień labiryntu” skończył się niezwykle emocjonalnym zwrotem akcji, który sprawia, że wszyscy miłośnicy serii w napięciu oczekują na spotkanie z kolejną przygodą.

„Próby Ognia” przynoszą jeszcze więcej napięcia, pułapek i mylnych tropów niż „Więzień labiryntu”, przez co trzymają czytelnika w nieustannym napięciu aż do ostatniej strony.

Aby odtworzyć piosenki zainstaluj darmową (polskojęzyczną) wersję Spotify.

 • Karaoli

  Filmu nie oglądałam, ale czytałam książkę i po zwiastunie widzę, że raczej nie będzie on bardzo zgodny z książką, więc trochę szkoda mi nerwów… Sam soundrack jest trochę nudny. Dotarłam do połowy, ale trafiłam na żadną muzykę, która wzbudziła by we mnie jakieś emocje. Może to dlatego, że nie oglądałam filmu i nie wiem w jakich momentach powinno to lecieć.

 • ShadowHunters_HG

  Książek nie czytałam, filmu nie oglądałam więc nie mogę się wypowiedzieć co do fabuły. Muzyka taka bezpłciowa. Nie wiem, nie porwała mnie. Coraz częściej zastanawiam się jednak czy tego nie przeczytać, bowiem interesuje mnie to skąd, jak i dlaczego ten chłopak znalazł się w labiryncie. Może, może nie. Wiem już trochę, słyszałam trochę spoilerów, więc nie wiem. Może mi ktoś napisze dlaczego, oznaczając komentarz [SPOILER] blablablabla [KONIEC] Pozdrawiam.

  • Karaoli

   To ja spróbuję. :)
   [SPOILER] Nie przeczytałam jeszcze „Leku na śmierć”, ale wydaje mi się, że cały Labirynt to eksperyment i przez to trafił tam Thomas. Były robione równolegle dwa takie eksperymenty, jeden z chłopakami i wysyłano do nich dziewczynę, a drugi z dziewczynami, i wysłano tam chłopaka. Niestety na razie nie wiem dlaczego robiono ten eksperyment. :/ [KONIEC SPOILERA]
   Mi ta seria przypadła do gustu. Przeczytaj, może Ci się spodoba. ;)

   • ShadowHunters_HG

    O, dziękuję!

 • Karolaq

  Muzyka faktycznie słaba, co do fabuły nie wiem, bo czytałam tylko pierwszą część, ale dla mnie była jednym słowem; beznadziejna, więc po drugą raczej nie sięgnę.

 • jasmine shanti

  Muzyka do „Prób ognia” podoba mi się, lubię słuchać muzyki filmowej, instrumentalnej. Choć wydaje mi się, że ta z pierwszej części bardziej wpadała w ucho. Za to niezmiennie wspaniały jest motyw przewodni dla serii :)