Zapowiedź: Ocalenie Callie i Kaydena – Jessica Sorensen

Ocalenie Callie i KaydenaOcalenie Callie i Kaydena
Jessica Sorensen

Data wydania: 19 października 2015
Wydawca: Zysk
Gatunek: new adult
Seria: Przypadki #2
Ilość stron: —
Cena okładkowa: 34,90 zł

Mroczny sekret, od lat skrywany przez Kaydena w końcu wyszedł na jaw. Co gorsza, chłopak stoi w obliczu groźby oskarżenia przed sądem o pobicie. Jedynym sposobem, by mógł oczyścić swoje imię jest zdradzenie przez Callie jej tajemnicy. Ale Kayden nigdy jej o to nie poprosi. Zamiast tego zrobi wszystko, co w jego mocy, by ją chronić. Nawet jeśli oznacza to opuszczenie przez niego jedynej dziewczyny, którą kiedykolwiek pokochał.

Callie wie, że Kayden pogrąża się w ciemności i rozpaczliwie pragnie go ocalić. Lecz uda jej się to jedynie wtedy, gdy stawi czoła swojemu największemu lękowi i wyzna wszystkim własne bolesne tajemnice. Pomysł przerwania milczenia wzbudza u niej trwogę, ale nie tak wielką, jak myśl o utracie Kaydena.

 • Nie mogę się doczekać. Pierwsza część była genialna!

 • ShadowHunters_HG

  Nie czytałam 1 cz. I cóż… No nie wiem, bo ciekawią mnie te tajemnice, więc może się skuszę. Chociaż gatunek NA niezbyt mi podchodzi, spróbuje. Okładka jak jej poprzedniczka: Nic ciekawego, dwie całujące się osoby. Typowe dla tego gatunku.

 • Ania

  Pierwsza książka była bardzo dobra. Podobała mi się nawet mimo tego, że bohaterowie tyle się nacierpieli. Z niecierpliwością czekam na kolejną, z chęcią przeczytam. Jestem ciekawa jak to się skończy.

 • Karaoli

  NA to nie jest gatunek dla mnie. Nie przepadam, za czytaniem, jak dwie osoby się wycierpiały i teraz jest między nimi wielka miłość. Raczej nie sięgnę po pierwszy, a tym bardziej po drugi tom.

  • w końcu ktoś też nie przepada za NA tak jak ja

   • Karaoli

    Hah. :) Zdecydowanie od NA wolę fantasy, dystopie i sci-fi. ;)

 • agnes

  Bardzo się ciesze że ta część tak szybko się pojawi!. Pierwszy tom podobał mi się i nie mogłam się doczekać kiedy poznam dalsze losy bohaterów i kiedy pojawi się data wydania tego tomu. Czekam niecierpliwie na premierę. :)

 • Little_Dreamer

  Słyszałam o pierwszej części tej serii, ale nie specjalnie zwróciła moją uwagę. Wydawała mi się taka… zwyczajna. Nie wiem co z drugą częścią. Prawdopodobnie skorzystam z metody, którą wykorzystuję przy książkach dystopijnych – po prostu poczekam na recenzję! ^^

 • Karolaq

  Moje koleżanki wychwalały pod niebiosa pierwszą część, ale nawet ich dobre opinie nie zmuszą mnie do przeczytania tej książki. Ogólnie nie lubię takiej tematyki, więc sobie podaruję.

 • jasmine shanti

  Planuję przeczytanie pierwszej części w najbliższym czasie. Fajnie, że już druga część jest wydawana – dzięki temu nie będę musiała wyczekiwać niecierpliwie kontynuacji ;)

 • Olka1005

  Niedawno przeczytałam pierwszy tom i zawładną on kompletnie moim sercem. Już nie mogę doczekać się premiery drugiego tomu i jestem niezwykle ciekawa jak potoczą się dalsze losy bohaterów <3