Posłuchaj PLAYLISTY do: „Papierowe miasta” John Green

15 lipiec

15 lipiec

Playlista do filmu na podstawie: Papierowe miasta
Twórca playlisty: OST do filmu
Gatunek książki: young adult
Seria: pojedyncza powieść
Wydawca: Bukowy Las

Quentin Jacobsen – dla przyjaciół Q – ma osiemnaście lat i od zawsze jest zakochany w zbuntowanej Margo Roth Spiegelman. W dzieciństwie przeżyli razem coś niesamowitego, teraz chodzą do tego samego liceum.

Pewnego wieczoru w przewidywalne, nudne życie chłopaka wkracza Margo w stroju nindży i wciąga go w niezły bałagan. Po czym znika. Quentin wyrusza na poszukiwanie dziewczyny, która go fascynuje, idąc tropem skomplikowanych wskazówek, jakie zostawiła tylko dla niego. Żeby ją odnaleźć, musi pokonać setki kilometrów po USA. Po drodze przekonuje się na własnej skórze, że ludzie są w rzeczywistości zupełnie inni, niż sądzimy. Czy dowie się, kogo szuka i kim naprawdę jest Margo?

Aby odtworzyć piosenki zainstaluj darmową (polskojęzyczną) wersję Spotify.

 • Alex Moriarty

  Strasznie się zawiodłam na tym soundtracku :(
  Piosenki do Gwiazd naszych wina kocham wszystkie i mogę ich słuchać godzinami. A tu podoba mi się tylko jedna i to nie do końca. Liczyłam na coś bardziej emocjonującego :(

 • xuzia

  Soundtrack oceniam całkiem dobrze. Wiele piosenek naprawdę mi się spodobało :). Z niecierpliwością czekam na film, bo książki Johna Greena uwielbiam :D.

 • Little_Dreamer

  Co prawda nie gustuję w tego typu muzyce, ale zdecydowanie wpasowuje się w klimat książki. Coraz bardziej nie mogę się doczekać filmu :D

 • Mi osobiście piosenki nie przypadły do gustu :)

 • Hm, tak jak się domyślałam, patrząc na samych wykonawców, piosenki do „Papierowych miast” okazały się zupełnie nie w Moim guście muzycznym – zbyt drażniące i męczące, chociaż będą pewnie pasować do filmu…

 • pinkmagicpanda

  Zakochałam sie w „Papierowych miastach” a teraz zakochałam sie w soundtracku do ich ekranizacji. Nic dziwnego skoro napisał to John Green a podkład do całej historii będą tworzyły między innymi utwory Alice Boman (wielbię) oraz Vance Joy’a (mogłabym słuchać go godzinami, właściwie tak też robie).

 • Karolaq

  No to już mam playlistę na wieczór :D Mam nadzieję, że sie nie zawiodę na niej, bo uwielbiam Papierowe miasta i chciałabym, żeby piosenki wpasowały się w klimat książki.