Katherine McNamara jako Clary Fray!

Wiemy już kto zagra Jace’a, Isabelle i Simona w serialu na podstawie „Darów Anioła”. Dziś naszedł czas na poznanie odtwórczyni głównej żeńskiej roli, czyli Clary. Ten zaszczyt spotkał Katherine McNamarę, którą już we wrześniu zobaczymy w „Więzień labiryntu: Próby ognia”. Katherine ma też za sobą rolę w serialu „Happyland” emitowanym niedawno przez MTV. „Shadowhunters” ma zadebiutować w 2016 roku na kanale ABC Family.

„Shadowhunters” to drugie podejście do ekranizacja światowego bestsellera, sprzedanego w Polsce w ilości ponad 100 tysięcy egzemplarzy. Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia…(opis by filmweb.pl)

 • Dziewczyna jest fajna, mogliśmy trafić o wiele gorzej ! Byłam sceptyczna, ale serial zapowiada się naprawdę dobrze

 • Sherlock_gina

  Daję wielkie TAK dla tej Pani! Myślę, że nie mogli wybrać lepiej, a jeśli dojdzie jeszcze do odpowiedniej charakteryzacji, fani dostaną wypisz, wymaluj książkową Clary Fray na żywo ;). Jak do tej pory jestem zadowolona z przedstawionej obsady.

 • dorota

  Trzeba przyznać, że aktorka jest naprawdę ładna, i w przeciwieństwie do Lily Collins, ma rude włosy. Nie do końca widzę w niej książkową Clary, ale poczekamy i zobaczymy jak wypadnie. W tym roku na pewno zobaczę kontynuację Więźnia Labiryntu, będę mogła więc zobaczyć jak sprawuje się na ekranie :)

 • zooma96

  Szczerze mówiąc, nie jestem przekonana. Nigdy nie widziałam jej w żadnym filmie, więc nie wiem, na jakim poziomie stoi jej gra aktorska. Ciekawa też jestem, jak ją ucharakteryzują, bo zaakceptują ją chyba tylko wtedy, gdy choć w jakimś procencie będzie przypominała Clarę z mojej wyobraźni.

 • anita3254

  Idealna ! Jak do tej pory jestem mile zaskoczona obsadą i mam nadzieję że tak pozostanie nadal.

 • beatas125

  O czyżby ta aktorka w Próbie ognia będzie grać Brende? B. lubiłam tę postać, a aktorka jeśli chodzi o wygląd to pasuje do roli Clary, choć jeszcze poczekajmy jak odegra tę postać;p Ach, jednak sprawdziłam, ona nie będzie grać Brendy, no cóż trudno…

 • Według mnie jest idealna do roli Clary! Wygląda tak samo jak w moim wyobrażeniu. Niestety jeszcze nigdy nie widziałam jej w akcji, ale jestem pełna dobrych myśli :)

 • jasmine shanti

  Nareszcie koniec z domysłami :) Naprawdę piękna aktorka. Oby tylko miała też odrobinę talentu ;)

 • Tumturumtum

  Mogłaby mieć intensywniejszy odcień rudości na włosach, ale nie jest źle. Nie widziałam z nią żadnego filmu, nie mogę więc ocenić jej gry aktorskiej, ale z wyglądu bardziej pasuje mi do Clary niż Lily Collins. Twarz, mam wrażenie, ma troszkę szczuplejszą, a właśnie tak wyobrażałam sobie Clary – intensywnie rude loki, szczupła twarz, drobny nos przyprószony piegami. Zobaczymy jak się sprawdzi, ale póki co jestem na tak.

 • Karolaq

  No, przynajmniej z Clary trafili ;3 Ta aktorka naprawdę bardzo mi pasuje do moich wyobrażeń, kiedy czytałam książkę. To duży plus, zważywszy na to, że pozostali aktorzy są mocno nie w moim guście ;/

 • agnes

  Jestem zadowolona z wyboru aktorki, taki fajny rudzielec. ;) Co prawda nie znam wcale aktorki, ale liczę że dobrze się spisze jako Clary.

 • Raquel

  I mam dylemat :) Obie aktorki jeśli chodzi o wygląd pasują mi na Clary mimo, że moja wyobrażona Clary miała bardziej ognisty odcień włosów i takie bardziej „niegrzeczne” spojrzenie :p Lily podobała mi się i mam nadzieję, że nowa odtwórczyni głównej roli spisze się :D

 • aniap99

  Na serial czekam z niecierpliwością, bo film moim zdaniem był bardzo słaby. Co do aktorki myślę, że pasuje do roli Clary, chcoiaż myślę że wybór Lilly Collins, który padł w filmie, był lepszy.

 • Kinga

  Jestem pozytywnie zaskoczona. Myślałam, że nikt nie zastąpi mi Lily, a tu proszę:) Nie mogę doczekać się serialu