Zapowiedź: Niezwyciężony – Sherrilyn Kenyon

_II tom_Sherrilyn Kenyon_ Niezywciezony FRONT.inddNiezwyciężony
Sherrilyn Kenyon
Premiera: 20 styczeń 2016
Wydawca: Jaguar
Gatunek: urban-fantasy, ya
Seria: Kroniki Nicka #2
Ilość stron: —
Cena okładkowa: 37,90 zł

Ten dzień w życiu Nicka Gautiera chyba nigdy się nie skończy. Owszem, udało mu się przeżyć liczne ataki zombie, ale teraz obudził się w świecie zmiennokształtnych i demonów czyhających na jego duszę. Nowy dyrektor jego szkoły ma o nim jeszcze gorsze zdanie niż poprzedni, a dziewczyna, z którą nie chodzi, chociaż jakby chodzi, jest pełna tajemnic, które go przerażają. Co więcej upatrzyły go sobie najmroczniejsze moce i jeśli do końca tygodnia Nick nie nauczy się ożywiać zmarłych, to sam trafi w ich szeregi.

 • Bar_Salvatore

  Kurczę, Nick nietknięty,a tu już następny tom.. Za dużo książek, za mało czasu, ot co! Może zdążę do maja ;) Kolo z okładki strasznie mnie wkurza, może gdyby nie był na nowej (i sztucznej) okładce Wilczycy, to nie byłabym taka cięta.. Chociaż przyznam że tutaj mniej wygląda jak dziecię pokolenia gender :D A opis bardzo zachęcający, zabawny, przypomniał mi się Percy^^

 • Karolaq

  1 tom jest już od dawna na mojej ‚must read’ liście, mam nadzieję, że się nie zawiodę na tej książce i polecę w maju po 2 część :D

 • funvirtualnaja

  Nawet nie zdążyłam przeczytać pierwszej A już wydają 2 część. co za szybkość :D I takie coś lubię :) Okładki są śliczne i na pewno będą do siebie pasowały. :)

 • Olka1005

  No nie! Tom 1 jeszcze nie tknięty, a tu już 2 wydają. Kolejna książka wędruje na półkę „Chce przeczytać”. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się zdobyć te prześliczne czytadła. Nie wyrabiam już z czytaniem, mam za mało czasu ;)

 • tombraiderka009

  Kurde, wychodzi już kolejna część, a ja nie mogę się zabrać za pierwszą, bo najpierw chcę się zaznajomić z Mrocznymi Łowcami. W sumie to dwie osobne serie, ale czytelnicy na internecie piszą, że przeczytać Kroniki Nicka przed Mrocznymi Łowcami to jak przeczytać Olimpijskich Herosów przed Percym Jacksonem; jak zabrać się wpierw za DM a dopiero potem za DA. Jak tak straszą to lepiej się powstrzymam przed przygodami Nicka :)

 • Sherlock_gina

  Nie przeczytałam jeszcze całej pierwszej części, ale już teraz wiem, że po drugą część także sięgnę. Główny bohater kojarzy mi się trochę z Percym Jacksonem, może to jest główny powód, dla którego tak mnie ciągnie do tej powieści.

 • Raquel

  Lubię powieści Sherrilyn Kenyon. Przeczytałam prawie całą serie Mrocznych łowców, a Nick był moją ulubioną postacią. Nawet nie wiedziałam, że wyszły już „Kroniki Nicka” :/ A tu już zapowiedź drugiej części. Chyba czas najwyższy zamówić pierwszy tom :)

 • Ostatnimi czasy wydawcy wydają w tempie ekspresowym. I dobrze ;p Nieskończoność planuję przeczytać, aczkolwiek jakoś nie za bardzo odpowiada mi styl Sherrilyn Kenyon. Mam nadzieję, że wkrótce sprowadzi ją jakaś pobliska biblioteka, bo raczej nie zamierzam kupować tej pozycji.

 • Pandora

  Super! Czekam z niecierpliwością na drugą cześć:) Pierwszy tom był pełen tajemnic, zabawnych dialogów, ciekawych bohaterów i przedziwnych sytuacji. Polecam!

 • Sil-chan

  Kroniki Nicka gorąco polecała mi koleżanka, a znając jej zamiłowanie do książek i naszych częstych rozmów na ten temat zamierzam zaufać jej słowom i sięgnąć zarówno po tom pierwszy jak i drugi :)