Tak będzie wyglądać ekranizacja „Papierowych miast”

Zanim będziemy mogli obejrzeć zwiastun promujący filmową adaptację „Papierowych Miast,” który zadebiutuj już jutro podczas programu śniadaniowego stacji NBC, nasz apetyt podsycą pierwsze kadry z filmu. Znajdziemy na nich dwójkę głównych bohaterów – Q (Nat Wolff) i Margo (Cara Delevingne).

 • Ania

  czytałam mimo że nie przepadam na Greenem. Książka była lepsza niż GNW, więc z ciekawością obejrzę.

 • Allyse34

  Już nie mogę się doczekać i jestem pewna, że ekranizacja będzie równie udana jak GNW.

 • dorota

  Zdjęcia promujące podsycają apetyt na jutrzejszy zwiastun filmu. Już nie mogę się doczekać aż go obejrzę, a potem tylko czekać na film :)

 • Tumturumtum

  Ależ te przydługie rękawy bluzki Natta słodko wyglądają :) A miejsce na ostatnim zdjęciu prawie że idealnie oddaje moje wyobrażenie! A to się rzadko zdarza… Na film bardzo wyczekuję, bowiem „Papierowe miasta” to chyba moja ulubiona książka Greena i mimo obaw przed aktorką grającą Margo, która wyglądem w ogóle nie wpasowała się w moje wyobrażenie, zdjęcia sprawiają, że mam dobre przeczucia :)

 • Sherlock_gina

  Zdjęcia wyglądają zachęcająco, w tym kierunku, że film będzie wierny książce, bo na to liczę najbardziej! Najlepsza (wg mnie) książka Greena powinna być należycie zekranizowana, żeby nie zawiodła przede wszystkim fanów, bo to się chyba najbardziej liczy.

 • Olka1005

  Ciekawie wyglądające zdjęcia zachęciły mnie do obejrzenia ekranizacji. A skoro John Green trzymał rękę na pulsie przy tworzeniu filmu, nie wierzę aby była to zła ekranizacja. Już nie mogę doczekać się premiery :D.

 • Karolaq

  Nie mogę się doczekać premiery, ale dziewczyna, która gra Margo strasznie do niej nie pasuje. Naprawdę nie mogę jej przeboleć, ale cóż…może nie będzie aż tak źle.

  • ZjadaczSkarpet

   To chyba tak jak mi – po przeczytaniu książki kompletnie inaczej wyobrażałam sobie tę bohaterkę, a na pewno nie tak. No ale trzeba będzie się przyzwyczaić.

 • zooma96

  Jak na razie kadry filmowe wyglądają nieźle, choć nie powinnam tak dobrze nastrajać się na kolejną ekranizację książki Greena. Trzeba jeszcze chwilę na trailer poczekać, a potem ocenić. W każdym razie zdjęcia wyglądają zacnie. :)

 • Bar_Salvatore

  Przestałam już tak ekscytować się ekranizacjami książek.. ale jednak Papierowe miasta były moimi pierwszymi ‚greenowymi’, więc z ciekawością obejrzę zwiastun a potem film. Kadr z supermarketu przypomniał mi jedną z moich ulubionych scen :) Niestety troszkę już zapomniałam treść książki, więc pasowałoby ją powtórzyć..

 • Nutella11

  Nie czytałam książki, ale wiele osób mówi/pisze, że jest ona dużo lepsza niż „GNW”, która jak najbardziej przypadła mi do gustu, więc może sięgnę po nią w najbliższym czasie i spróbuję przeczytać przed premierą filmu ;P