Pierwsze zdjęcia z „Więzień labiryntu: Próby ognia”

Dziś w sieci zadebiutowały pierwsze zdjęcia z filmowego sequela „Więźnia Labiryntu.” Możemy na nich zobaczyć m.in głównego bohatera Thomasa (Dylan O’Brien) i nową postać – Brendę (Rosa Salazar). „Próby ognia” zadebiutują w polskich kinach 25 września 2015 roku.
 • Tumturumtum

  Widziałam pierwszą część filmu i była całkiem w porządku. Książki jeszcze nie czytałam, ale film mnie do niej zachęcił, więc przed premierą sequela mam nadzieję przeczytać co najmniej 2 pierwsze tomy. Do „Więźnia labiryntu” podchodziłam już 2 razy, ale za każdym razem nie udawało mi się jej doczytać, ale jak się mówi – do trzech razy sztuka. Może teraz, po obejrzeniu I części, a przed zobaczeniem II, będę wystarczająco zmobilizowana, by ją skończyć.

  • dorota

   Ja pamiętam, że jak zaczęłam czytać „Więźnia labiryntu” to nie mogłam się oderwać, a po skończeniu od razu zabrałam się za drugą część. (trzeciej chyba jeszcze nie było jak czytałam). Polecam całą serię, mi bardzo się podobała. Może za trzecim razem się uda :)

 • Daphne

  Pierwszy film był niezły, chociaż nie podobały mi się niektóre zmiany. Mam nadzieję, że dwójka mnie nie zawiedzie.

  • dorota

   Mi też nie wszystko się podobało, ale dalej jestem nastawiona pozytywnie do drugiej części :)

 • dorota

  Przeczytałam całą trylogię i obejrzałam pierwszą część, dlatego z chęcią obejrzę drugą. Książki uwielbiam, jest to jedna z moich ulubionych serii. Co do filmu, pierwsza część wypadła gorzej niż książka, ale wielki plus za wybranie aktorów. Uwielbiam ich i świetnie pasują do ról :)

 • Przeczytałam całą trylogię, zakochałam się w ekranizacji pierwszej części, z niecierpliwością czekam na drugi. Wizerunek Brendy jakoś mi nie przeszkadza, w sumie a) właśnie tak ją sobie wyobrażałam, b) i tak nie lubię jej postaci. Jestem zakochana w tym jak brawurowo odegrał swoją rolę Dylan O’Brien. Znam go z serialu Teen Wolf i bardzo się cieszę, że zyskał taką szansę i tak dobrze ją wykorzystał. Nie mogę się doczekać traileru :)

 • Ania

  Już się nie mogę doczekać!

 • Bar_Salvatore

  Awww, Brenda wygląda super! Przede mną nadal tom trzeci, ale bardzo lubię jej postać.
  Niestety, WL jeszcze nie obejrzałam, sama nie wiem dlaczego.. Aaa.. bo chciałam go sobie raz jeszcze przeczytać a kolejka w bibliotece kilometrowa :C Dylana O’Briena pokochałam jako Stilesa ;) więc z pewnością jest dobrym Thomasem.

 • Olka1005

  Nie oglądałam filmu, ponieważ nie czytałam jeszcze książki. Tak, tak… Jestem trochę spóźniona w tym temacie. A tu proszę we wrześniu na wielkim ekranie mają pokazać się „Próby ognia”. Muszę zakasać rękawy i przeczytać trylogie „Więzień labiryntu”.

 • Sherlock_gina

  Porównując pierwszą część filmu z książką, oczywiście wybieram książkę, ale film oglądało się przyjemnie, także również polecam i będę śledzić dalsze działania dotyczące realizacji części drugiej (z nadzieją, że nie będzie wielu zmian).

 • agnes

  „Wiezień labiryntu” jako film mi się podobał co nie mogę powiedzieć o książce bo trudno mi było przyzwyczaić się do tego świata a zwłaszcza do tej typowej mowy bohaterów, ale dałam szanse tej trylogii. „Próby ognia” dla mnie były dla mnie najlepsza częścią z całej trylogii wiec już nie mogę się doczekać filmu i tego jak wypadnie ta ekranizacja. Czekam na premierę a także by zobaczyć Dylana znów na wielkim ekranie. ;)

 • divgerent

  Z niecierpliwością czekam na premierę. Widziałam tylko ekranizację pierwszej części książek jeszcze niestety nie przeczytałam, ale z pewnością to niedługo nadrobię.