Rekomendowane przez: Jennifer L. Armentrout

Rekomendowane przez – to nowa akcja w której znani autorzy powieści młodzieżowych (i nie tylko), polecają książki, które darzą sympatią. W dzisiejszym odcinku swoje typy wymienia Jennifer L. Armentrout (J. Lynn), autorka serii „Lux”.

Jennifer L. Armentrout

PS. Koniecznie napiszcie w komentarzach co sądzicie o książkach polecanych przez Jennifer.

 • Bar_Salvatore

  Moja kochana Jen!
  Przez Córkę… ledwo przebrnęłam, bo pomysł całkiem niezły, ale wyszło, ekhm, drętwo. Za to W otchłani nie sposób nie kochać. Niesamowity klimat, akcja, sekrety na każdym kroku..
  Bardzo podobało mi się Tak blisko… – całkiem oryginalna historia miłosna :-) Duma i uprzedzenie należy do tej klasyki którą chcę przeczytać, ale zawsze znajdzie się coś ciekawszego, poza tym raczej więcej niż raz nie miałabym do niej cierpliwości. Urodzoną o północy lubię, nawet jeśli wielu narzeka ,,Ale to już byłooo”.
  Świetne propozycje, ale czego się można po Jen spodziewać :-)

 • Tumturumtum

  Czytałam „Córkę łowcy demonów” oraz „Tak blisko”. Żadna specjalnie mi się nie podobała, druga książka w ogóle nie przypadła mi do gustu. Serii „Lux” nie czytałam, ale mam ją w planach.

 • Nutella11

  Kocham „Urodzoną o północy” i swojego zdania nie zmienię, mimo że są różne opinie o tej powieści. Bardzo podoba mi się styl autorki, jej lekkie pióro i to z jaką łatwością tworzy historię i jej bohaterów. Ubóstwiam, uwielbiam, kocham. Z reszty książek słyszałam tylko o „Córce łowcy demonów” i „Dumie i uprzedzeniu”, niestety nie miałam okazji się z nimi zapoznać. Serię „Lux” od pewnego czasu mam upatrzoną jako moje „must have”, ale niestety jest wiele pozycji w tej kategorii i po prostu nie mam czasu, żeby ją zdobyć, chociaż słyszałam (czytaj: czytałam) wiele dobrych opinii na jej temat ;P

 • czerwonykapturek

  Dumę i uprzedzenie czytałam i wprost ubóstwiam. Do Urodzonej o północy przymierzam się od dłuższego czasu jednak coś ciągle staje mi na drodze. „W otchłani” też czeka na mojej liście myślę, że w niedługim czasie przeczytam. O reszcie nie słyszałam.

 • Sherlock_gina

  „W otchłani” Beth Revis pojawia się kosmiczny klimat, dreszczyk emocji, wszystko opakowane w miłość, ale nie z typowego romansidła. Pisarka przedstawiła nieco okrutny obraz społeczeństwa żyjącego tylko i wyłącznie na statku kosmicznym i trafnie oddała uczucia, żądze i tok myślenia tamtejszych mieszkańców. Jak na powieść młodzieżową? Bardzo dobra i polecam, jeśli chcecie rozpocząć przygodę z sci-fi.

  • Nutella11

   Dziękuję za pomoc, bo twój komentarz bardzo zachęcił mnie do zakupu tej książki ;P

 • Olka1005

  Jedyne co czytałam z tej listy to „Urodzona o północy”, którą serdecznie polecam. Niestety reszty książek nie czytałam, ale zdaje się na gust pani Jennifer i na pewno sięgnę po „Córkę łowcy demonów” i „W otchłani”. „Tak blisko” mnie zainteresowało, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, ponieważ nie przepadam za książkami new adult. Co do „Duma i uprzedzenie” jestem trochę za mała na tę książkę, ale wkrótce na pewno po nią sięgnę ;)

 • wikuniek

  J. Lynn rekomenduje naprawdę ciekawe książki. Uwielbiam całą twórczość Jane Austen, a także „Dumę i uprzedzenie”. Wszystkie jej książki są klasyką, a także historiami do których ma się sentyment i często chce się do nich wrócić po raz kolejny. „Tak blisko” również należy grupy książek, które uwielbiam. Historia tej książki jak najbardziej do mnie przemówiła i miała w sobie coś co nie daję o niej zapomnieć. Ogólnie ciekawie w niej przedstawiona rodzącą się miłość. „Córka łowców demonów” mogę powiedzieć, że nawet ciekawa była, a momentami zabawna. Szkoda tylko, że nie wydano w Polsce dalszych części tej książki. W planach mam przeczytać „W otchłani” bo opis książki naprawdę mnie do tego zachęcił i do tego występuję tam nietypowa tematyka, dotąd rzadko spotyka.

 • Karolaq

  Bardzo chciałabym przeczytać ,,W otchłani” i ,,tak blisko…” wydają się one naprawdę ciekawe. Oczywiście klasyka najlepsza ;) ,,Urodzona o północy” wydaje się ciekawe, a co do tej pierwszej to raczej nie, bo ma bardzo słabe opinie.

 • Madly

  Kiedyś zaczęłam czytać ,,W otchłani” i sama nie wiem dlaczego nie skończyłam, więc jeszcze będę musiała do niej wrócić.
  Zachęciła mnie ,,Córkę łowcy demonów”, ponieważ ponoć klimat jest podobny do ,,Miasta Kości” (a ja kocham wszystko co napisała Cassandra Clare). O ,,Dumie i uprzedzeniu” mogę powiedzieć, że uwielbiam…
  Polecam wszystkim tym, którzy jeszcze nie czytali, serię ,,Lux”, ponieważ jest naprawdę niesamowita! *.*

 • kakaova

  Czytałam „W otchłani”(ale tylko pierwsza część, kolejne są nudne i niedopracowane!) i „Tak blisko” i obie mi się bardzo podobały! „Dumy i uprzedzenia” nie umiem przeczytać, ale może to też dlatego, że kompletnie nie interesuję mnie ta historia i bohaterowie. Jestem osobą zbyt twardo stąpającą po ziemi, i nie potrafię się wczuć w opowiadane tam koleje życia. O dwóch pozostałych pozycjach nawet nie słyszałam….