Aspire Entertainment zapowiada, że powstanie filmowa kontynuacja „Upadłych”

Aspire Entertainment zapowiedziało, że zajmie się kontynuacją ekranizacji serii Lauren Kate. Aktorzy nadal pozostaną Ci sami, a więc w „Udręce” będziemy mogli zobaczyć w akcji Addison Timlin, Jeremy’ego Irvine’a, Harrisona Gilbertsona i Joely Richardson.

Jest to dość mało wiarygodna deklaracja, ponieważ takie młodzieżowe hity jak „Piękne Istoty”, „Dary Anioła” czy „Akademia Wampirów” na ekranach poniosły komercyjną porażkę i nie doczekały się filmowej kontynuacji. Dodatkowo nadal niewiele wiadomo na temat samej ekranizacji „Upadłych”, więc obietnica Aspire Entertainment jest praktycznie bez pokrycia.

„Upadłych”  na ekranach kin zobaczymy jesienią 2015 roku. Promocja filmu ma wystartować w lipcu na Comic-Con, a pierwsza zapowiedź (na razie nie wiadomo, czy będzie ona w formie plakatu, czy teaser trailera) zostanie opublikowana już 1 lutego.

 • olia13

  Obiecują, jakby wiedzieli, że to będzie kinowy hit.. a co zrobią jak film będzie porażką?
  Mam mieszane uczucia co do obsady oraz całego projektu. Nie nastawiam się na wiele, lecz zapewne pójdę do kina z ciekawości. Zobaczymy co nam zaproponują 1 lutego.

 • Ania

  Zobaczmy najpierw jak wyjdzie film. Jestem ciekawa.

 • Nutella11

  Wątpię, że zdobędą się na kontynuację. Książka może i jest bestsellerem, ale przecież film nie ukaże tego samego co powieść, więc prawdopodobnie tak jak było to z „Darami Anioła” czy „Akademią Wampirów” do kontynuacji filmowej nie dojdzie ;( Szkoda, że skończyła się era takich filmowych hitów na podstawie książek, np. „Harry Potter” ;(

 • Anastazja123456789

  Jestem bardzo ciekawa filmu :)