Garść informacji o spin-off „Harry’ego Pottera”

Pojawiło się co nieco informacji dotyczących ekranizacji książki „Fantastyczne stworzenia i jak je znaleźć”. Oficjalnie potwierdzono, że akcja osadzona będzie w roku 1920, w Nowym Jorku. Idea połączenia ery Flapperów i jazzu ze światem czarodziejów wydaje się być znakomitym pomysłem. J.K. Rowling osobiście napisze scenariusze (będą 3 spin-off Harry’ego Pottera), a reżyserią zajmuje się David Yates. Pierwszy film trafi do kin w listopadzie 2016 roku.

Przypominamy, że akcja rozgrywać się będzie w tym samym świecie co seria o Harrym Potterze. Ich bohaterem będzie Newt Scamander. Filmy mają przedstawiać przygody, które doprowadziły go do napisania przez niego książki „Fantastyczne stworzenia i jak je znaleźć”, którą miał w swoim posiadaniu Harry.

 • Ania

  Harrego Pottera bardzo lubię, zobaczymy co zrobią z tego. Czekam z ciekawością.

 • agnes

  MI się zarówno książki o HP jaki filmy podobały więc z chęcią obejrzę i to co się pojawi. :)

 • stratagem

  Kocham książki i filmy o Harrym, chętnie ciągle do nich wracam, ale jakoś nie mogę się przekonać do tych filmów. Już się przyzwyczaiłam, że ta historia się skończyła i jak dla mnie nie ma potrzeby na siłę tworzenia kolejnych filmów.

 • humming_bird

  Jestem w szoku:-)

 • czytamzkotem

  Nie mogę się doczekać! Wychowałam się na książkach jak i również filmach z serii „Harry Potter”. Bardzo chętnie obejrzę spin-off.

 • agusia97

  Uwielbiam Harry’ego Pottera zarówno książki jak i filmy i już nie mogę się doczekać „Fantastycznych zwierząt…”, ale jestem bardzo ciekawa jak ten film będzie wyglądać. Czy będą to zwyczajne przygody głównego bohatera w stylu tych które przeżył Harry albo z innej bajki np. Bilbo Baggins. Czy może raczej kilka osobnych historyjek nie mających ze sobą większego powiązania. Albo jeszcze inaczej. Szkoda, że trzeba czekać aż do 2016.

 • divgerent

  Tak! Tak! Uwielbiam HP, więc na pewno wybiorę się na to do kin. Szkoda, że dopiero pod koniec 2016 roku.

 • Zjncvao

  Hm, jakoś nie jestem przekonana co do tej produkcji, mimo tego, że uwielbiam Harry’ego Pottera zarówno książki jak i filmy. Mam nadzieję, że moje wątpliwości są mylne.

 • remi

  Interesujący pomysł, stworzenie całej filmowej trylogii opierającej się na króciutkim dodatku. Ale nic dziwnego, w końcu JK ma szczegółowy pomysł na życie nawet najbardziej pobocznych bohaterów!
  Nie mogę się doczekać i chyba zwariuję w kinie. To takie ekscytujące – nawet jeśli przegapiłam premiery książek i filmów z serii, wciąż mam szansę być na premierze Fantastycznycg Bestii.