Quiz: Ometkowani #12

Ometkowani – czyli nowy niepoprawny program, w którym metkujemy wszystkie książki, jakie wpadną w nasze sidła! Pamiętaj… Zanim zabierzesz się za czytanie upatrzonej lektury, sprawdź informację o produkcie na metce ;]

W dzisiejszym odcinku na ruszt idą: „Ocalona” Aprilynne Pike, „Przypadkowe szczęście” Abbi Glines i fantastyczne YA „Pakt złodziejki” od Ari Marmell.

Ometkowani12

 • Wszystkim trzem pozycjom mówię stanowcze nie :O „Ocalona” według mnie była beznadziejna, po książkach pani Glines mam dosyć poradników dla młodych dziewic jak uprawiać seks, a „Pakt złodziejki” było dla mnie pomieszaniem z poplątaniem.

 • beatas125

  Ja byłam zadowolona z Paktu złodziejki, i z utęsknieniem wyczekuje nast. części;p
  A young adult mam już po dziurki w nosie, po rpzeczytaniu paru pozycji, wszystkie nast. robią się strasznie schematyczne…

 • Ania

  Czytałam „Przypadkowe książki”. Dobra, zresztą jak cała seria tej autorki. Reszta mnie niespecjalnie interesuje.

 • Meredith

  Bardzo chciałabym przeczytać „Pakt złodziejki” i „Ocaloną”. „Przypadkowe szczęście” jakoś mnie nie interesuje…
  Tak przy okazji – czy w „Pakcie złodziejki” jest wątek miłosny? :)

 • Olka1005

  Zainteresowały mnie „Ocalona” i „Pakt złodziejki”. „Przypadkowe szczęście” mnie nie interesuje, po części dlatego, że nie lubię książek New Adult.

 • Ciekawy pomysł. Dzięki temu każdy czytelnik może zobaczyć, czy znajdzie w niej coś dla siebie, czy raczej nic go nie zainteresuje. Osobiście odpadam, po żadną nie sięgnę :)