Polski plakat „Więźnia labiryntu”!

Imperial-CinePix udostępnił nowy polski plakat promujący filmową adaptacje książki Jamesa Dashnera. Premiera „Więźnia labiryntu” już 19 września.

„Więzień labiryntu” to thriller science fiction, którego akcja toczy się w świecie dotkniętym wielkim kataklizmem. Chłopak,który stracił pamięć, budzi się w niezwykłym labiryncie i wraz z innymi szuka ucieczki z miejsca rządzonego przez tajemnicze siły. Reżyseria: Wes Ball, w rolach głównych: DylanO’Brien (”Stażyści”), Patricia Clarkson (”Wyspa tajemnic”) i Will Poulter (”Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu”).

wiezienlab2

 • Bookworm

  Plakat sam w sobie bardzo fajny. Co do książki to jestem na nie, czytałam całą serię i o ile pierwsza część jest całkiem całkiem, to potem robi się tragicznie.
  Natomiast na film pójdę, bo mam nadzieję, że ta historia lepiej wypadnie na wielkim ekranie, chętnie zobaczę Willa Poultera no i DYLAN O\’BRIEN HELO.

 • agnes

  Plakat bardzo fajny tylko te postacie jakoś dziwnie wyglądają, zwłaszcza Thomas…

 • zooma96

  Podoba mi się plakat. :) Ładnie im to wyszło – nie jest cukierkowo, nie jest też nie wiadomo jak mrocznie. Do kina na pewno się wybiorę, a po książkę też sięgnę.