Quiz: Ometkowani #11

Ometkowani – czyli nowy niepoprawny program, w którym metkujemy wszystkie książki, jakie wpadną w nasze sidła! Pamiętaj… Zanim zabierzesz się za czytanie upatrzonej lektury, sprawdź informację o produkcie na metce ;]

W dzisiejszym odcinku na ruszt idą: „Badacz potworów” Rick’ego Yancey’a, „Dziecię ognia” Harry’ego Connolly i „Unicestwienie” Jeff’a VanderMeer’a.

Ometkowani11

 • aishiteru

  „Badacz potworów” i „Unicestwienie” bardzo mnie interesują. Ale „Unicestwienie” bardziej. Szkoda, że mam co czytać, bo nie mam wymówki, żeby kupić (a może?). :D

 • ”Unicestwienie” czytałem – super książka. Jedna z tych, których się nie czyta, a które się doświadcza. Miałem wielką ochotę na ”Badacza potworów” ale bardzo nie podoba mi się polskie wydanie (takie malutkie przy Kronikach Wardstone wygląda fajnie, ale tu mnie odrzuca) a ”Dziecię ognia” przeczytam gdy wydadzą kontynuację.

 • Dracarys

  Z całej trójki z pewnością muszę przeczytać „Unicestwienie”, chętnie wzięłabym się też za „Badacza potworów”. O 2. pozycji, szczerze mówiąc, nie słyszałam, chociaż również może być ciekawa.

 • Nie ma tu takiej pozycji, którą koniecznie muszę mieć, ąle wszystkie trzy wyglądają ciekawie.
  O Unicestwieniu ostatnio dużo dobrego słyszałam. Dziecię Ognia zainteresowało mnie fabułą, a po Badacza Potworów, jeśli tylko znajdę w bbliotece, na pewno sięgnę tak więc zobaczymy.

 • Alexis

  Chce przeczytać Unicestwienie i Badacz potwór.