Świat: Kilka zdjęć związanych z filmową adaptacją „Upadłych”

Choć zdjęcia na planie „Upadłych” dobiegają już końca, nadal niewiele wiadomo o samej adaptacji książki Lauren Kate. Jednak ostatnimi dniami autorka uchyliła rąbka tajemnicy i opublikowała kilka zdjęć związanych z powstawaniem filmu. I tak poniżej, możecie zobaczyć logo Akademii Sword & Cross czy charakterystyczne obiekty związane z przygodami Luce Price.

Filmowa adaptacja „Upadłych” zagości na amerykańskich ekranach kin prawdopodobnie na początku 2015 roku.

 • Elena13

  Przepraszam z góry, że wstawiam tutaj komentarz, który właściwie nie dotyczy tego artykułu, lecz muszę zadać jedno pytanie. Chodzi mi o konkurs na nowe logo PB. Kiedy będzie jego rozstrzygnięcie? Jestem bardzo ciekawa tego, jak będzie wyglądać nowe logo :)

  • Kerach

   Na stronie konkursu znajdziesz listę finalistów. Głosowanie na nowe logo odbędzie się w wakacje.

 • Zdjęcia ładne, ale czym film też taki będzie? Bo sądząc po obsadzie… I tym, że ostatnie ekranizacje (Miasto kości, Akademia Wampirów i Niezgodna) były kolejno: beznadziejne, beznadziejne, przeciętne… Mam złe przeczucia.

 • Alexis

  Zdjęcia ładnie .Mam tylko nadzieje , że dobry film z tego powstanie. Według mnie filmu które wymieniłaś nie były , aż tak beznadziejne. Tylko zwiastuny były beznadziejne i ludzie mieli złe nastawienie. Ja przynajmniej tak uważam. ;)

 • Angel

  Czy tyko mnie nie pasuje kompletnie aktor grający rolę Cama ? Inaczej sobie go wyobrażałam :/ Za to Lucy i Daniel całkiem niezły wybór na pocieszenie :)

 • agnes

  Nie jest to ekranizacja, którą szczególnie oczekuję, ale zdjęcia są ładne i po ich oglądnięciu przypomniałam sobie to i owo co działo się w książce. :)