Posłuchaj PLAYLISTY do: filmu „Niezgodna”

niezgodfilm[box_dark]Playlista do filmowej ekranizacji książki: Niezgodna
Z OST: Divergent
Gatunek książki: dystopia
Seria: Niezgodna #1
Wydawca: Amber[/box_dark]

Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwaga), Erudycja (inteligencja), Prawość (uczciwość), Serdeczność (życzliwość) to pięć frakcji, na które podzielone jest społeczeństwo zbudowane na ruinach Chicago. Każdy szesnastolatek przechodzi test predyspozycji, a potem w krwawej ceremonii musi wybrać frakcję. Ten, kto nie pasuje do żadnej, zostaje uznany za bezfrakcyjnego i wykluczony.

Ten, kto łączy cechy charakteru kilku frakcji, jest niezgodny – i musi być wyeliminowany…

Szesnastoletnia Beatrice dokonuje wyboru, który zaskoczy wszystkich, nawet ją samą. Porzuca Altruizm i swoją rodzinę, by jako Tris stać się twardą, niebezpieczną Nieustraszoną. Będzie musiała przejść brutalne szkolenie, zmierzyć się ze swoimi najgłębszymi lękami, nauczyć się ufać innym nowicjuszom i przekonać się, czy w nowym życiu, jakie wybrała, jest miejsce na miłość.

Tymczasem wybucha krwawa walka między frakcjami.

A Tris ma tajemnicę, której musi strzec przed wszystkimi, bo wie, że jej odkrycie oznacza dla niej śmierć.

 

 • ergreg

  mi tam sie najbardziej podobało ‚klaskanie’ z run boy run – woodkid w filmie, btw calkiem niezla ekranizacja

 • Nala

  ostatnio pokochałam muzykę filmową i dość często kupuję takie płyty, tę również mam, na początku może się wydawać kiepska ale po przesłuchani jej kilkukrotnie stwierdzam że każdy znajdzie coś dla siebie… więc POLECAM!!!

  • Kerach

   Nala, też uwielbiam ten rodzaj muzyki, chodź wolę ścieżki muzyczne (niż zbitek piosenek różnych wykonawców). Szczególnie do miniseriali BBC i Martin’a Phipps’a :)

   • Nala

    ooo to muszę koniecznie posłuchać ;))
    mi się ogólnie podobają tego typu płyty- takie „zbitki” różnych wykonawców, bo większości zazwyczaj nie znam a w ten sposób można znaleźć wiele ciekawych kawałków ;)