Zapowiedź: Między teraz a wiecznością – Marie Lucas

86 16
miedzy-teraz-a-wiecznoscia

miedzy-teraz-a-wiecznoscia[box_light]Między teraz a wiecznością
Marie Lucas
Data wydania: 30 kwiecień 2014
Wydawca: Egmont
Gatunek: paranormal, teen
Seria: —
Seria wydawnicza: Poza czasem
Cena okładkowa: — zł[/box_light]

A jeśli mieszkańcy zaświatów chcą ci coś powiedzieć…? Szesnastoletnia Julia najchętniej zapomniałaby o swoim dotychczasowym życiu. Dlatego w nowej szkole udaje beztroską dziewczynę z zamożnej rodziny i znajduje sobie przyjaciół, którzy nie zadają zbyt wielu pytań. Wkrótce zdobywa też chłopaka – przystojnego, popularnego Feliksa. Niestety Julia nie może przestać myśleć o Nikim, którego poznała pierwszego dnia w szkole. Chłopak skrywa jakąś mroczna tajemnicę, wszyscy schodzą mu z drogi i nie odpowiadają na pytania o niego. Pewnego dnia Niki zagaduje Julię. Ma dla niej wiadomość od jej dziadka. Tyle że dziadek Julii nie żyje… Cudowna, wywołująca gęsią skórkę historia miłości.

16 komentarzy w"Zapowiedź: Między teraz a wiecznością – Marie Lucas"

  1. Nie wiem, okładka może i ładna, ale jeśli kupiłoby się kilka tych książek, to nie wiedziałabym która to która… Na półce byłoby nudno, bo każda okładka w tym samym kolorze! :D Hm, opis w sumie mnie nie zachęcił. Kolejne kłamstewko, które potem wyjdzie na jaw, plus jakaś miłostka… ale ciekawe co z tym dziadkiem. :P

  2. Marta

    Uwielbiam książki wydawnictwa Egmont z serii „Poza czasem” ! Zawsze są zabawne, zgrabnie i dobrze napisane, a przede wszystkim ta przepiękna oprawa graficzna… Wydawnictwa powinny uczyć się od Egmonta! Tą książkę oczywiście też kupię natychmiast po premierze :)

Zostaw komentarz