Zapowiedź: Między teraz a wiecznością – Marie Lucas

16
Wysłany 25 lutego 2014 od Kerach w Info

miedzy-teraz-a-wiecznoscia

Między teraz a wiecznością
Marie Lucas
Data wydania: 30 kwiecień 2014
Wydawca: Egmont
Gatunek: paranormal, teen
Seria: —
Seria wydawnicza: Poza czasem
Cena okładkowa: — zł

A jeśli mieszkańcy zaświatów chcą ci coś powiedzieć…? Szesnastoletnia Julia najchętniej zapomniałaby o swoim dotychczasowym życiu. Dlatego w nowej szkole udaje beztroską dziewczynę z zamożnej rodziny i znajduje sobie przyjaciół, którzy nie zadają zbyt wielu pytań. Wkrótce zdobywa też chłopaka – przystojnego, popularnego Feliksa. Niestety Julia nie może przestać myśleć o Nikim, którego poznała pierwszego dnia w szkole. Chłopak skrywa jakąś mroczna tajemnicę, wszyscy schodzą mu z drogi i nie odpowiadają na pytania o niego. Pewnego dnia Niki zagaduje Julię. Ma dla niej wiadomość od jej dziadka. Tyle że dziadek Julii nie żyje… Cudowna, wywołująca gęsią skórkę historia miłości.


O autorze

Kerach
Profile photo of Kerach

Osoba regularnie porywana przez dysydentów zwalczających książkoholizm.

16 Comments


 1. Profile photo of loca
   

  Zapowiada się interesująco.Poza tym ładna okładka.Chętnie kupię.
 2. Profile photo of Alexis
   

  Zapowiada się rewelacyjnie! Uwielbiam tego typu książki. Na pewno kupię.Śliczna okładka! ;)
 3. Profile photo of aishiteru
   

  Nie wiem, okładka może i ładna, ale jeśli kupiłoby się kilka tych książek, to nie wiedziałabym która to która… Na półce byłoby nudno, bo każda okładka w tym samym kolorze! :D Hm, opis w sumie mnie nie zachęcił. Kolejne kłamstewko, które potem wyjdzie na jaw, plus jakaś miłostka… ale ciekawe co z tym dziadkiem. :P
 4.  
  Marta

  Uwielbiam książki wydawnictwa Egmont z serii „Poza czasem” ! Zawsze są zabawne, zgrabnie i dobrze napisane, a przede wszystkim ta przepiękna oprawa graficzna… Wydawnictwa powinny uczyć się od Egmonta! Tą książkę oczywiście też kupię natychmiast po premierze :)
 5.  

  Czytałam niemal wszystkie książki z serii „Poza czasem”, więc i tej chętnie zakosztuję, choć z tego co widzę, na jakieś niespodzianki fabularne się nie zapowiada. Ale fakt, faktem – okładka prześliczna. :)
 6. Profile photo of Ania
   

  Zapowiada się interesująco. Uwielbiam wszystkie serie Poza czasem. Na pewno przeczytam. Tym razem medium … może być ciekawie.
 7.  
  Kassandra

  Rany, te okładki są takie piękne !
 8.  
  VVampiressa

  Śliczna okładka i ciekawa zpowiedx więc pewnie sie skusze jak wyjdzie :) Jakie sa inne książki z serii Poza czasemm? Bo nie kojarze :/
 9. Profile photo of agnes
   

  Jak na razie przeczytałam większość książek z tej serii i mam nadzieję, że i z tą będę miała możliwość się zapoznać. Zapowiada się fajna historia, ciekawe tylko czy to jednotomowa historia czy nie?
 10. Profile photo of Nala
   

  kolejna książka w serii… nie mogę tego przegapić!
 11.  

  Egmont potrafi znaleźć perełki – zobaczymy czy i tak taka będzie ;)
 12.  
  Gracenta

  Zapowiada się świetnie. „Między teraz a wiecznością” kojarzy mi się z „Pośredniczką” Meg Cabot, którą miło wspominam.
 13.  
  Pria

  Jaka cudowna okładka! Z resztą, jak wszystkie z Egmontu, a książka zapowiada się dość interesująco, myślę, że to będzie coś dla mnie :D
 14.  
  Astrid

  Cudowna okładka! A książka może być ciekawa, choć dziwnie z czymś mi się kojarzy, tylko nie wiem z czym.

Musisz się zalogować, by dodać komentarz.