Zapowiedź: Miejsca ciemne i puste – Carrie Ryan

46 22
miejsca ciemne

miejsca ciemne[box_light]Miejsca ciemne i puste
Carrie Ryan
Data wydania: książka nie zostanie wydana
Wydawca: Papierowy Księżyc
Gatunek: dystopia
Seria: Las zębów i rąk #3
Cena okładkowa: — zł[/box_light]

Jest wiele rzeczy, o których Annah chciałaby zapomnieć: wyraz twarzy siostry, gdy Annah zostawiła ją w Lesie Zębów i Rąk, jej pierwsze spojrzenie na Hordę na ulicach Mrocznego Miasta, wpijający się w nią drut kolczasty, który zostawił jej blizny na resztę życia. Ale przede wszystkim Annah chciałaby zapomnieć o dniu, w którym Elias zostawił ją, by dołączyć do Rekrutów.

Świat Annah zatrzymał się i od tamtej pory dziewczyna wciąż czeka na powrót Eliasa. Bez niego nie czuje się bardziej żywa od zmarłych, włóczących się po otaczających ją ruinach. Aż pewnego dnia poznaje Catchera i jej serce znowu zaczyna bić szybciej.

Ale Catcher skrywa swoje własne tajemnice. Mroczne, przerażające prawdy łączące go z przeszłością, o której Annah tak bardzo chciała zapomnieć, a także przyszłością, o której bała się myśleć. Wszystko leży w jej rękach: czy będzie w stanie dalej żyć w świecie pokrytym krwią żywych? Czy może jedyną ucieczką przed potwornością Powrotu okaże się dla niej śmierć?

22 komentarzy w"Zapowiedź: Miejsca ciemne i puste – Carrie Ryan"

  1. Podoba mi się okładka, ale ma inne kolory! I to już jest na pewno okładka, a nie żadne coś tam *patrzy uważnie*. :P Myślałam, że to już koniec serii, a tutaj mamy trzeci tom. Poprzedni wyszedł chyba kawał czas temu, no nie? Nie przeczytałam pierwszej części, kiedyś miałam na nią wielką ochotę, ale nie miałam jak jej dorwać. Teraz mniej mi zależy, ale z ciekawości kiedyś przeczytam.

  2. Wow, z okładką to się postarali :) Od jakiegoś czasu widziałam pierwsze przymiarki na facebooku wydawnictwa, ale nie wiedziałam, że to do tej serii. Prawdę mówiąc okładki amerykańskie również mi się podobają, więc gdyby je zostawili nie miałabym im tego za złe. Super, że już niedługo kolejna część, ale ja przeczytałam na razie tylko „Las zębów i rąk”, więc muszę szybko nadrobić zaległości.

  3. Domyśliłam się, że taka będzie okładka do tego tomu gdy wydawnictwo pokazywało tylko fragment. Bardzo mi się podoba. Czytałam poprzednie tomy, pierwszy mi się nie podobał, drugi wręcz przeciwnie i wolałabym kontynuowanie historii z tej części, ale przynajmniej w tym 3 tomie nie będzie kolejnej opowieści po latach i pojawią się niektórzy starzy bohaterowie ;)

Zostaw komentarz