Zapowiedź: Koalicja szpiegów t.2. Baza G-8 – Agnieszka Stelmaszyk

9
Wysłany 14 sierpnia 2013 od Kerach w Info

koalicja szpiegów

Koalicja szpiegów t.2. Baza G-8
Agnieszka Stelmaszyk
Data wydania: 26 wrzesień 2013
Wydawca: Zielona Sowa
Gatunek: thriller, teen
Seria: Koalicja szpiegów #2
Cena okładkowa: — zł

W pierwszym tomie trylogii Robert znajduje dziwny list, w którym ktoś sugeruje, iż ktoś maczał palce w wypadku rodziców sprzed pół roku nie był. W trakcie dochodzenia, z pomocą przyjaciółki Ramony, trafia na ślad tajemniczego Luminariusza oraz Koalicji Szpiegów. Poznaje też inne dzieci – Harriet i Davida – które tak samo jak on, straciły rodziców w tajemniczych okolicznościach. Wszystko komplikuje się, kiedy okazuje się, że Luminariusz jest podwójnym szpiegiem i więzy babcię Roberta.

W drugim tomie Robert, Ramona i David trafiają pod skrzydła Klubu Ogrodnika – który jest przykrywką dla grupy emerytowanych agentów. Wytrawni agenci biorą nowicjuszy pod swoją opiekę – będą ich szkolić na agentów. Jak Robert i pozostali poradzą sobie z nowym wyzwaniem? I czy nowe umiejętności wystarczą, aby uwolnić babcię Roberta, dotrzeć do Dywersantów, umknąć ludziom Żukowa i uratować wszechświat przed zachłannymi mackami Koalicji Szpiegów?


O autorze

Kerach
Profile photo of Kerach

Osoba regularnie porywana przez dysydentów zwalczających książkoholizm.

9 Comments


 1. Profile photo of aishiteru
   

  Nie jestem zainteresowana pierwszą częścią, wiec i drugi tom u mnie nie zagości. W pierwszym zdaniu opisu coś jest nie tak, trzeba to poprawić. :)
 2. Profile photo of agnes
   

  Autorki nie znam ani jej poprzedniej bestsellerowej serii bo zapewne jak ta książka raczej jest dla młodszych czytelników płci męskiej ;) Nie interesują nie takie książki więc nie zapoznam się z tą serią.
 3. Profile photo of Ania
   

  Pierwsza cześć mnie nie zainteresowała i ta raczej też nie. To nie dla mnie. :(
 4.  
  ZULA

  Pierwsza częśc bardzo mnie wciągnęła i mam nadzieję że druga będzie tak samo odjazdowa.

Musisz się zalogować, by dodać komentarz.