FINALE – tytuł ostatniej książki z serii Szeptem

9
Wysłany 11 stycznia 2012 od Kerach w Info

Dziś podczas czatu na Goodreads.com (później na blogu), Becca Fitzpatrick zdradziła tytuł ostatniej książki z serii Szeptem. Czwarta część sagi, jednocześnie zakończenie historii Nory i Patch’a, będzie nosić tytuł – FINALE (z ang. koniec, finał).

Premiera „Finale” w USA – jesienią 2012 roku.


O autorze

Kerach
Profile photo of Kerach

Osoba regularnie porywana przez dysydentów zwalczających książkoholizm.

9 Comments


 1.  


 2.  

  To u nas pewnie za rok…strasznie długo, ale co zrobić…
 3.  
  Layla

  Nie przeżyję tego… Szeptem – jedna z najlepszych serii jakie dotąd przeczytałam ma się zakończyć! No ale cóż… wszystko ma swój początek i koniec… : c
 4.  
  seami

  Tak samo jak inni nie mogę się doczekać, według mnie też to jedna z najlepszych serii:) No, ale cóż wszystko ma swój początek i koniec..z niecierpliwością czekam na ostatnią ksiązkę;)
 5.  
  aśka

  Tylko miejmy nadzieję że ostatnia część nas nie zawiedzie….bo to dopiero było by okropne. A książka podobno ma być w kwietniu bieżącego roku, ale nie jestem pewna, i również nie mogę się doczekać ;)
 6.  
  Ola

  Już jest ostatnia książka z cyklu Szeptem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 7.  
  TOMASIA83

  SZKODA ŻE TO JUŻ KONIEC.
 8.  
  fanka

  To jest jedną z najciekawszych książek które czytałam . Mam nadzieję że ta ostatnia część będzie tak samo dobra jak pozostałe
 9. Profile photo of aishiteru
   

  Nie wiem w ogóle o co chodzi w tej serii, gdyż nie miałam jej w rękach, kojarzę tylko, że dziewczyna i upadły anioł? coś takiego. Jestem już trochę za stara na nadrabianie paranormali, zresztą nie czuję nawet ochoty na kolejną historię o miłości. Opinie też nie są jakieś mega pozytywne, starszego czytelnika, albo kogoś kto wymaga więcej, to nie zachwyci.

Musisz się zalogować, by dodać komentarz.