Zapowiedź: Powrót do wiecznej nocy

Biancę i Lucasa połączyła Wieczna Noc, szkoła dla wampirów, gdzie po raz pierwszy się spotkali. I miłość – silniejsza niż przeznaczenie, potężniejsza niż nienawiść, która każe łowcom takim jak Lucas zabijać nieumarłych z rasy Bianki.Wierzyli, że razem przetrwają wszystko, nawet gdy musieli uciekać z Wiecznej Nocy ścigani przez ludzi i wampiry. Lecz nic nie przygotowało ich na mroczną przemianę, jaka się w nich dokonała.
Pchany przerażającą żądzą Lucas szuka ratunku w jedynym miejscu, w którym może go znaleźć. Bianca wraca z nim do Wiecznej Nocy. Nie przeczuwają, że ich niedawny dom stał się najbardziej niebezpiecznym miejscem na ziemi…

Premiera: 6 grudzień 2011
Wydawca: wyd. Amber
 • oliwias333

  Ale zaje*iście ! :D Świetna okładka…

 • fsdm

  AMBER wie co jest teraz na TOPie:)

 • lonely person.

  cuuuuuuuuuuuudo!!!!
  zgadzam się z „oliwias333”

 • zooma96

  Już niepierwszy raz mam wrażenie, że czytam opis do Vampire Knight. Zgadza się dosłownie wszystko, totalne powielenie! Na pewno nie sięgnę po „Powrót…”, gdyż VK także nie przypadło mi do gustu.

 • aishiteru

  A mnie po przeczytaniu komentarza zoomy aż korci, żeby jeszcze raz zasiąść do VK i pozachwycać się boskim Zero (miałam się rozpisać o jego perfekcyjności, ale sobie daruję :D). Nie skojarzyłam tej powieści z VK, jakieś podobieństwa są, jednak nawet nie planuję sięgać po tą powieść.