Kiedy ekranizacja „Szeptem”?

17
Wysłany 28 października 2011 od Kerach w ekranizacja

Becca Fitzpatrick, nie raz była pytana przez fanów serii Szeptem, czy jej książka zostanie przeniesiona na ekrany kin. Niedawno, podczas czatu, gdy padło takowe pytanie, fani otrzymali odpowiedź:

Fan:Czy będziemy mogli oglądnąć ekranizację „Szeptem”?
Becca:Nie, jak na razie prawa do powieści nie zostały sprzedane i nie ma podpisanego żadnego kontraktu z wytwórnią filmową.

Porównując książkę z równie popularnymi sąsiadami z półki, do których prawa już dawno są zakupione przez wytwórnie filmowe i rzucone w kąt. Wiadomość, ta jest dość „szokująca”. Czyżby z książki, nie wyciśnie się tyle, by ją adaptować?

Kolejnym pytaniem, które nasuwa się po przeczytaniu 3 części sagi – Ciszy- jest magiczna liczba tomów.

Fan: Ile książek będzie liczyć cała seria? Czy należy się spodziewać czwartej części serii?
Becca: TAK. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że premiera czwartej, i już ostatniej, części Sagi Szeptem jest zaplanowana na jesień 2012 roku.


O autorze

Kerach
Profile photo of Kerach

Osoba regularnie porywana przez dysydentów zwalczających książkoholizm.

17 Comments


 1.  
  scarlett

  To miło, że będzie kolejna część. Byłam przekonana, że to trylogia.
 2.  

  Fajowo, że będzie kolejna książka Becci z tej serii. Bardzo się cieszę :D
 3.  

  o jejjjjuuuuuuuuuu…czemu nie będzie ekranizacji? jedna z najlepszych serii jakie czytałam…no i to super, że będzie czwarta część, aczkolwiek, szkoda, że tak daleko do niej:(
 4.  
  angela248

  super że będzie kolejna część !:)
 5.  
  ewka

  Szkoda, że nie skończyło się na trylogii
 6.  
  ;)

  i dobrze że nie będzie ekranizacji bo moje wyobrażenia o patchu by się na pewno zmieniły a tego nie chcę ;D za fajny jest xd a że będzie 4 część to nawet fajnie tylko na 3 jakoś trochę się zawiodłam nie wiem wg mnie 1 była najlepsza i mogą ją czytać po kilka razy ;)
 7.  

  Dopiero przeczyrałam drugą część: CRESCENDO. Ale, chyba piersza była lepsza, bo na drógiej było rozstanie i tak się tym przejełam i wczułam w postać Nory Grey, że pokochałam Patcha. Tylko ta miłość łączy się z płaczem i żalem, że tak na prawdę to tylko książka a nie rzeczywistość która by była jak anielskie skrzydła.
 8. Profile photo of Dobrana
   

  I bardzo dobrze, że nie będzie ekranizacji, bo nic nie zastąpi wizji, którą stworzyłam w głowie czytając tą książkę.
 9.  
  klaudia

  Ja tez myślę, że lepiej aby nie było filmu. Chcę Aby Nora i Patch zostali tacy jakich ja sobie ich wyobrażam. Po filmię bałabym sie że to wszystko się zmieni i jeszcze zraziłabym się do nich. Niech zostanie Jak jest! A co do 4 części ” Finał” już nie moge się doczekac. Włąsnie przeczytałam „Ciszę” i nie moge przestać myślec o niej. Najprawdopodobniej premiera bedzie w sierpniu- październiku ( Tak gdzieś przeczytałam). Więc zosstaje mi tylko czekać. :)
 10.  
  marysia

  Skończyłam wczoraj 3 część szeptem a zaczałam w niedziele a dziś środa zajeło mi to 3 dni, bo to takie wciągające że nie można sie oderwać.
 11.  
  marcys

  kurcze ja też nie mogę się doczekac 4 części „finał”. Jak ja wzięłam w swoje ręce „ciszę” to 2 razy z rzędu ją przeczytałam taki miałam niedosyt :P
 12.  
  KalaINala

  Fil musi musi być … My chcemy zobaczyć Patcha :****** Prosimyyyyyy …
 13.  
  wybrankaPatcha

  ja tej, a myślałam, że ponapalam się na Patcha oglądając go na wielkim ekranie… w każdym razie pociesza mnie fakt, że już niedługo czwarta część!
 14.  

  Szczerze powiedziawszy ucieszyłaby mnie wieść, że nikt nie chce zrealizować tej adaptacji. Wolę wizję świata Patcha, taką jaką mam w swojej głowie.
 15. Profile photo of aishiteru
   

  Jeśli chodzi o te wszelkie serie dla nastolatek, które cieszą się powodzeniem – wolę je nadrabiać, jeśli powstają takie filmy. Wtedy mam pojęcie o co chodzi – może nie 100%,ale jakieś zawsze. Nie zamierzam czytać Szeptem, ale gdyby kiedykolwiek powstał film, to bym obejrzała.

Musisz się zalogować, by dodać komentarz.