Zapowiedź: Błękit szafiru

5
Wysłany 27 lipca 2011 od Kerach w Info

Być dopiero co zakochaną, nie jest dobrym pomysłem. Tak przynajmniej uważa Gwendolyn, 16-letnia świeżo upieczona podróżniczka w czasie. Ostatecznie  to ona oraz Gideon mają całkiem inne problemy. Na przykład ratowanie świata. Lub nauka menueta. ( Oba są niełatwe !) Kiedy Gideon zaczyna być enigmatyczny, dla Gwendolyn staje się jasne, że musi trzymać hormony na wodzy. W przeciwnym wypadku skończy się miłość między nimi…(tłum.PB)

Premiera: rok 2011

Wydawca: wyd. Egmont Polska

Zieleń szmaragdu – Kerstin Gier
Premiera: rok 2012


O autorze

Kerach

Osoba regularnie porywana przez dysydentów zwalczających książkoholizm.

5 Comments


 1.  

  Cudowna wiadomość. Przepiękne okładki. „Czerwień rubinu” mnie kompletnie oczarował, tak samo jak inne książki Kiersten Gier. Szkoda, że tak mało ich zostało wydanych w Polsce. Właśnie zakończyłam lekturę „Z deszczu pod rynnę” i jestem zachwycona. Przeczytam wszystko co kiedykolwiek napisze ta autorka (nawet jeśli przemęczę je po niemiecku). Pozdrawiam !
 2.  
  Sawana

  Przeczytanie całej trylogii czasu zajęło mi trzy dni ( dzień na książkę ;D ) to niesamowita , nieprzeciętna historia :)
 3.  
  Koniara

  to super książka, strasznie mnie wciągnęła a poleciła mi tą trylogię koleżanka i bardzo mi się spodobała. To niesamowite historia zwykłej dziewczyny w nie zwykłych sytuacjach. SUPER :) Na pewno zarażę innych tą trylogia. Pozdrawiam :)
 4.  
  Mellinda

  „Trylogia Czasu” jest niesamowita, a „Błękit szafiru” to zdecydowanie najlepsza spośród wszystkich części. Książka jest niezwykle dynamiczna, z każdym rozdziałem odkrywamy kolejną tajemnicę prowadzącą nas do rozwiązania zagadki chronografu, poznajemy cudownego gargulca, który wręcz sypie złotymi myślami i ciętymi ripostami, a przede wszystkim, podróżujemy w czasie.
 5.  
  aishiteru

  Koniecznie muszę przeczytać Trylogię Czasu, bo dziewczyny wręcz wychwalają te książki pod niebiosa. :) Muszę się przekonać co w nich takiego jest, a skoro to Trylogia CZASU to chcę aby tego podróżowania było jak najwięcej. Bardzo podobają mi się nasze okładki, przepiękne po prostu.

Leave a Response

(required)


WP-SpamFree by Pole Position Marketing